Geslaagd Pinkster Event

dinsdag 13 juni 2017

Outdoorpark SEC Survivals heeft 2e Pinksterdag een zeer geslaagd evenement georganiseerd.

De tickets voor het Pinkster Outdoor Evenement waren uitverkocht en de bezoekers hebben een prachtige dag mogen beleven.

Bezoekers konden de hele dag deelnemen aan tientallen leuke activiteiten als kanovaren, lasergame, boogschieten en boeren-midgetgolf. Er waren proeverijen, zoals van Almeerse streekbieren en zomerse wijnen. Op verschillende vuren kon gebarbecued worden.
Veel bezoekers hadden hun eigen kleedje en een tas vol eten en drinken meegenomen om met de hele familie te genieten van een heerlijke dag.
De combinatie van heel veel outdooractiviteiten, lekker eten en drinken en heerlijk relaxen was een schot in de roos.

Joy Taling van Outdoorpark SEC Survivals: “Wij kijken terug op een prachtige dag. Het animo was heel groot, de tickets waren uitverkocht en de bezoekers waren zeer enthousiast. Dit is het eerste jaar dat we dit evenement organiseren en weten nu al dat dit een blijvertje is”

Contactgegevens
Outdoorpark SEC Survivals
Verlaatweg 2
1358 AJ Almere
www.sec-survivals.nl
info@sec-survivals.nl
036-5384855
Contactpersoon:
Joy Taling
joy@sec-survivals.nl
06-29513783