Leuk uitje met kinderen bij PIT!

woensdag 11 oktober 2017

Ben je op zoek naar een leuk uitje met de kinderen? Bij PIT kun je samen met de kinderen de geschiedenis van de Nederlandse politie, brandweer en ambulance ontdekken.

Leer hoe de politie vroeger te werk ging, in welke voertuigen ze toen reden en welke uniformen ze droegen. Bekijk bijvoorbeeld de Politie Porsche. Verkleed je daarna zelf als hulpverlener en test of je kinderen geschikt zijn voor de politie of toch beter zijn in het blussen van brand met de interactieve activiteiten. Er zijn verschillende speurtochten die de kinderen kunnen doen. Een bezoek aan dit museum komt goed uit met regenachtige, koude dagen en in de herfstvakantie is er extra veel te doen! Er zijn dan EHBO- en Rode Kruisactiviteiten waarbij kinderen spelenderwijs van alles leren over EHBO en een kijkje kunnen nemen in de opblaasbare EHBO tent. Omdat het Nederlandse Rode Kruis 150 bestaat, zijn er verschillende historische Nederlandse Rode Kruis objecten te zien.

Meer informatie
www.pitveiligheid.nl