Feestelijke Paasactie: op 2e Paasdag reis je voor 1 euro!

donderdag 29 maart 2018

We brengen graag mensen bij elkaar. Zeker tijdens de Paasdagen.

Tijdens 2e Paasdag kun je daarom voor 1 euro de hele dag reizen in Almere met de bussen van allGo en R-net (het gebied tussen Almere Vogelweg en Almere Poort). Je koopt het kaartje via de allGo app of bij de rode verkoopautomaten in de stadsbussen van allGo. Gezellige Pasen alvast!

Tip: 2e Paasdag zijn de winkels in Almere Centrum open. Ga lekker Paas-shoppen!

Aangepaste dienstregeling op 2e Paasdag
Op 2e Paasdag geldt de zondagsdienstregeling. Ook rijden er die nacht geen nachtbussen van nightGo. Wil je meer weten over de reismogelijkheden op 2e Paasdag? Kijk op www.allgobus.nl voor je reisadvies of check de reisplanner in de allGo app (beschikbaar voor Android en iOS).