Annejet van der Zijl en Jo Simons bij Boekhandel Stumpel Almere

maandag 5 maart 2018

Het nieuwste boek van Annejet van der Zijl is een thriller en heeft zij samen geschreven met haar man Jo Simons.

In het kader van de Boekenweek met thema Natuur bezoeken zij onze winkel op zondag 11 maart. Om 15.00 uur worden zij kort geïnterviewd en is er tijd voor vragen en signeren.

De wereld van de ambitieuze Duitse politica Annika Schaefer stort in elkaar wanneer wordt onthuld dat ze heeft gelogen over haar verleden. Om aan de toorn van haar collega's en schoonfamilie te ontkomen slaat ze op de vlucht en reist ze naar Bergen aan Zee, naar het vakantiepark waar ze met haar grootouders vaak kwam. Daar probeert ze een nieuw bestaan op te bouwen, maar al snel wordt duidelijk dat ze het verleden niet kan ontlopen. En niet alleen het hare...

Zondag 11 maart 2018 - 15.00 uur

Boekhandel Stumpel Almere

Schutterstraat 18

1315 VJ Almere

036 – 3020130

almere@stumpel.nl

http://www.stumpel.nl/winkels/boekhandel-stumpel-almere

https://www.facebook.com/stumpelalmere/