Aanstaande zaterdag CLEAN-UP bij de IJmeerdijk. Help je mee?

dinsdag 19 juni 2018

Op zaterdag 23 juni organiseren Bever en United By Blue een clean-up bij de IJmeerdijk in Almere.

Van 10.00 tot 12.30 uur zullen vrijwilligers afval uit het water en van de kade halen. Door het organiseren van de clean-up willen beide organisaties een bijdrage leveren aan het schoonmaken van de natuur.

 

Kom je ook een (gehandschoend) handje helpen?

Om zo veel mogelijk afval weg te kunnen halen roepen Bever en United By Blue iedereen op, jong en oud, om aanstaande zaterdag mee te helpen. Je zult zien dat je met een enthousiaste groep buitenliefhebbers een heel flink aantal vuilniszakken kunt vullen met zwerfafval. En natuurlijk is het ook gewoon heel gezellig en educatief om dit met z’n allen buiten te doen.

 

De clean-up vindt plaats aan de noordkant van de IJmeerdijk in Almere, bij de kruising met de Oostvaardersdijk.

Meld je nu aan
Wil je graag een actieve bijdrage leveren aan het schoonmaken van ons water? Je bent van harte welkom! Om een beetje een idee te krijgen van hoeveel mensen komen helpen, vragen ze je om je (vrijblijvend) aan te melden via 
dit formulier of door je aan te melden via Facebook.

 

Ben jij er ook bij?