Feest met Dirk Scheele!

woensdag 31 januari 2018

Een te gek feestje in KAF op donderdag 18 februari! Dirk Scheele komt terug na eerdere succesvolle tournees.

Hij neemt een rock en roll-band mee, met drummer, basgitarist, toetsenist en een hartveroverende zangeres. De leuke en bekendste liedjes komen voorbij. Je gaat ook nog eens creatief aan de slag en zelf muziek maken met kartonnen kokertjes, emmers, sleutelbossen, ballonnen en mondharmonica’s.

Doe volop mee op de leukste speelplaats van Almere, de plek waar niks te gek is en zeker niet als Dirk er is. Met een aantal leuke en grappige, muzikale verrassingen wordt deze middag een middag om niet te vergeten. Om 14.00 uur begint de show vol rock ’n roll en knutselen. Koop snel je kaartje en zorg dat je erbij bent!

Meer informatie www.kaf.nl