Freakout 36UP: Dansfeest met liveband en DJ'S

dinsdag 27 november 2018

7 december is alweer de 10e editie van de succesvolle FREAKOUT 36up feesten in Poppodium de Meester. Een dansfeest met een liveband en DJ’s met de beste soul, disco en latin muziek vanaf de 70’s tot nu.

Van Otis Redding tot Bruno Mars, van Motown tot Amy Winehouse.

Het geheim van het succes zit ‘m in de mix. Zowel een liveband als een DJ op één avond maakt het feest zo anders. Het draait niet alleen om de beats, het gaat ook om de songs en de sfeer van live-muziek. De live muziek wordt verzorgd door de FREAKOUT party band, de vaste huisband van het feest. Een 11-koppige Almeerse soulband met drie zangeressen, een blazerssectie en een super strakke ritmesectie.

Voor meer informatie over deze avond, voor verkoop of onze andere programmering, kijk dan even op www.demeesteralmere.nl.