Kip & Ei restaurant Dubbel-Op

dinsdag 19 juni 2018

Het gezellige restaurant op Stadslandgoed de Kemphaan is al jaren een begrip.

 Met een terras op het water en uitzicht op de AAP-eilanden van stichting AAP is het heerlijk vertoeven. Het menu is uitgebreid en bestaat uit veel biologische producten, zoals een biologisch broodje in de vorm een apenkop. Ook hebben zij een certificaat ‘Lekker Glutenvrij 2018’ dat geldt voor de pannenkoeken, kipproducten, frietjes en sauzen. Er zijn vele huisgemaakte gerechten zoals Opa’s kippensoep, huisgemaakte kipsaté, kipgehaktballetjes en Cindy’s taart. Dubbel-Op is uniek met haar insectengerechten die je kunt proeven. Doordeweeks is Dubbel-Op de ideale locatie voor groepen en workshops. Kies uit een High Tea, Broodje AAPbuffet, BBQ op een overdekt terras, pannenkoekengourmet, pannenkoekkruimelbuffet of een BosTapasarrangement met producten die gerelateerd zijn met alles wat groeit en bloeit in de natuur.

Meer informatie www.dubbel-op.nl