Knallende avonturen in de herfstvakantie

woensdag 10 oktober 2018

Vakantie uitjes voor kinderen en gezinnen. Beleef knallende avonturen en spetterende uitdagingen in je vakantie. Outdoorpark SEC Survivals heeft van 20 t/m 28 oktober een programma vol superleuke activiteiten.

Zo kun je boogschieten, survivallen, vuurtje stoken, klimmen over junglebruggen, kruipen door camotunnels, eten zoeken in de natuur, vlotvaren en nog veel meer. Iedere dag is er iets spannends te beleven.

Om deel te nemen aan de vakantie uitjes kan je alleen komen of met je zus, buurjongen, nichtje, ouders, of verzorger- en meedoen aan een knallend avontuur tijdens je vakantie. 

Kijk voor het volledige vakantieprogramma op www.sec-survivals.nl/vakantie

 
Contactgegevens
Outdoorpark SEC Survivals
Verlaatweg 2
1358 AJ Almere
www.sec-survivals.nl
info@sec-survivals.nl
036-5384855