Lichtjesavond Thermen La Mer

donderdag 8 november 2018

De herfst heeft inmiddels zijn intrede gedaan. Naast het echte herfstweer zijn er ook nog steeds mooie dagen met een waterig zonnetje, dus ook nog steeds lekker buiten genieten in en rond het zwembad in de prachtige Mediterrane tuin van Thermen La Mer!

Deze prachtige Mediterrane tuin met zwembad en haar unieke Finse Kelo Sauna’s wordt op zondag 11 november met honderden lampjes verlicht. In deze sfeervolle ambiance, gecombineerd met bijzondere saunarituelen als Candle ‘Light’ en ‘Light and Shadows’ wordt deze avond een magische belevenis. De prachtige aankleding gecombineerd met de bijpassende opgietingen door de saunameesters maakt een bezoek aan de sauna op deze dag én avond tot iets heel bijzonders.

Meer informatie: www.thermenlamer.nl