Met de pakjesboot naar het Muiderslot

dinsdag 13 november 2018

Op zaterdag 24 november kun je vanaf Marina Muiderzand met de pakjesboot de Sint ontmoeten op Muiderslot.

De Sailboa vaart als pakjesboot naar het winterverblijf. Met een boot vol pieten, warme chocolademelk voor de kinderen en glühwein voor de ouderen, varen zij dit jaar van Marina Muiderzand naar het winterverblijf van de Sint!

Elk jaar verblijven de Sint en Pieten in het Muiderslot. Zijn schimmel staat op het slotplein, je kunt meeschrijven aan het langste gedicht ooit en je pietendiploma halen op het oefendak! De goedheiligman en de Pieten hebben voor iedereen uitgebreid de tijd. Eerste afvaart is van 11.00 tot 15.15 uur en de tweede afvaart van 13.30 tot 17.45 uur.

Let op: De eerste tien aanmeldingen ontvangen een gratis kinderkaartje (ouders niet gratis)! Stuur nu je mail naar info@marinamuiderzand.nl o.v.v. ‘UITactie’. 

Kijk hier voor meer informatie!