Nobel Run 20 mei

woensdag 4 april 2018

Op zondag 20 mei 2018 vindt het startschot plaats van de allereerste editie van de Nobel Run.

Het parcoursgaat dwars door de wijk Nobelhorst, langs het water en door het prachtige Beverbos. De Nobel Run is een toegankelijk hardloopevenement en er is ongetwijfeld een afstand die bij je past. Je kunt kiezen uit de volgende afstanden: 

• De Nobel Kids (1km) van 4 t/m 12 jaar

• De 5 van Madeleen (5km) vanaf 13 jaar

• De 10 van Nobelhorst (10km) vanaf 13 jaar

De foodtrucks, plaatselijke markt met lokale ondernemers, springkussensen meer zorgen naast de hardloopwedstrijd voor een unieke en sportieve ervaring. Houd jij van hardlopen op één van de mooiste plekken van Almere? Meld je dan nu aan via de website en dan ligt jouw startbewijs (inclusief tijdregistratie) en de Nobel Run-medaille voor jou klaar!

Meer informatie www.nobelrun.nl