Ontdek Almere op de fiets!

woensdag 23 mei 2018

Meimaand is de fietsmaand bij uitstek. Stap op de fiets en ontdek de mooiste plekjes van Almere.

Het ene moment fiets je in een bijzondere woonwijk of door het stadscentrum van Rem Koolhaas, het volgende moment langs het IJmeer, Markermeer of de Noorderplassen. De ultieme stop onderweg is Boathouse. Met uitzicht op de Noorderplassen geniet je van een lekker kopje koffie of een heerlijke lunch. Fiets door naar het Natuurbelevingcentrum de Oostvaarders. Met een beetje geluk zie je de zeearend voorbij vliegen. Fiets daarna door richting Stadslandgoed de Kemphaan en sluit de dag af met een lekkere pannenkoek bij restaurant Dubbel-Op.

De Ultieme Fietsgids!

Met dé vernieuwde Ultieme Fietsgids Almere heb je genoeg inspiratie. In deze gids staan 10 nieuwe fietsroutes, de leukste hotspots die je zeker niet mag missen en een knooppuntenkaart van Almere. De gids is verkrijgbaar bij VVV Almere voor € 4,95. En... wist je dat je bij VVV Almere ook terecht kunt voor het huren van een (elektrische) fiets? Handig als er familie op bezoek komt! (Foto: Maarten Feenstra)

Meer informatie www.vvvalmere.nl/fietsen