Op de foto bij Picture People

woensdag 24 januari 2018

Leef je uit met accessoires, bodypaint, glitters, beamer-effecten of de windmachine bij Picture People. Bijna elk creatief idee is mogelijk en jij krijgt de mooiste foto’s mee naar huis.

Voel je een topmodel en geniet van professionele make-up en een relaxte sfeer in de studio. Of ga voor family time en maak speciale foto’s voor onvergetelijke herinneringen voor de hele familie. Dat kan natuurlijk ook met je vrienden of je grote liefde. Zwangerschap, kinderen, een kinderfeestje of fotoparty; je zet het allemaal op de foto bij Picture People.

Bij Picture People gaat het erom dat professionele fotografie bereikbaar is voor iedereen. Ze gaan voor 100% plezier en onvergetelijke foto’s die je sowieso bevallen dankzij de PictureLove Guarantee. De fotostudio van Picture People vind je in het centrum aan de Schutterstraat 21. Ze zijn 7 dagen per week open dus je kunt er altijd terecht.

Meer informatie: www.picturepeople.nl