Pasen bij genomineerd Scare Me

dinsdag 27 maart 2018

Scare Me is door ScareCON genomineerd voor beste Europese Scream Park. ScareCON is een jaarlijkse conventie, de enige conventie in Europa die zich speciaal bezig houdt met horror.

Tijdens de conventie worden ook de Scare Awards uitgereikt, beter bekend als de SCARs. Deze awards zijn vergelijkbaar met de Oscars. Ook hierbij hebben ze verschillende categorieën als Best Halloween Scare Attraction, Best Zombie Survival Event en Best set and Costume Design.
Scare Me is genomineerd binnen de categorie Best European Scream Park.

Andere genomineerden voor deze categorie;
Traumatica bij Europa Park
Fright Nights bij Walibi België
Nightmare Realm
Fright Nights bij Walibi Holland
Farmaphobia

Pasen bij Scare Me

Gethematiseerd spookhuis
Een van de spookhuizen is komend weekend omgetoverd tot een waar Paas-spookhuis. Kom langs en ontdek welk huis slachtoffer is geworden!

Paaseieren schilderen met een horror clown
Kom zaterdag paaseieren schilderen onder begeleiding van onze huisclown.

Kortingscode
Ontvang 15% korting op je gehele bestelling voor aankomend weekend! Bestel online je tickets voor het Paasweekend en vul de code scareme-15%off in en ontvang 15% korting op de hele bestelling! Let op! De code kan maar een keer per transactie gebruikt worden. Deze actie loopt tot donderdag 29 maart 20.00 uur.