Porsche Parade Europe 2018

dinsdag 29 mei 2018

Op zaterdag 2 juni vindt de Porsche Parade Europe 2018 in Almere Centrum plaats. Ruim 200 unieke Porschemodellen uit Europa, Canada en Australië arriveren rond 11.30 uur op de Esplanade.

 Tijdens de ‘Concours d’Elegance’ kun je alle deelnemende Porsches bekijken en beoordelen. De auto’s worden beoordeeld door een deskundige jury. Maar ook het publiek kan zijn stem laten horen en een favoriet kiezen. Daarmee zijn exclusieve Porscheprijzen te winnen. Er valt nog veel meer te beleven, zoals het bezichtigen van een replica van een Formule 1 auto en originele politieporsches. En kun je een bandenwissel pitstop naspelen en kans maken op leuke Porscheprijzen. In de Ziggotruck kun je je uitleven op verschillende racesimulatoren en op het Weerwater is een indrukwekkende flyboardshow te zien. Om 15.00 uur vindt de prijsuitreiking plaats. Na de prijsuitreiking rijden de auto’s in een spectaculaire parade door het centrum met een ramp waar de auto’s overheen rijden. (Foto: Maarten Feenstra)

Meer informatie www.almerecentrum.nl