Schaatsactiviteiten op de Winter Playground Almere

donderdag 22 november 2018

De temperatuur begint alweer flink te dalen en dat houdt in dat we weer kunnen schaatsen op het unieke ijsbaantje van het Schipperplein, naast het PiT museum in het centrum van Almere-Stad.

Het plein is dit jaar omgedoopt tot Winter Playground Almere.

De gemeente Almere heeft het ijs weer mogelijk gemaakt en de Almeerse Schaatsvereniging zorgt voor de programmering. Dit houdt o.a. schoolschaatsen, schaatsen voor mensen met een beperking,  Schaatslessen op de woensdagmiddag en vrij schaatsen op de vrijdagmiddag in.
Vanaf vrijdag 23 november kan er vrij geschaatst worden van 15.00 – 18.00 uur en om 16.00 uur vindt de officiële opening door wethouder Jaap Lodders plaats. 

Iedere woensdagmiddag worden er schaatslessen gegeven. Inschrijven kan nog via Facebook. En iedere vrijdagmiddag vrij schaatsen met mogelijkheid tot schaatsverhuur. Of kijk steeds voor de laatste informatie op: www.facebook.com/winterplaygroundalmere

De Almeerders kunnen de hele winterperiode weer lekker genieten van het schaatsen op het Schipperplein.

 

Foto: Maarten Feenstra