Stad & Natuur

dinsdag 24 april 2018

Het is weer lente! In het voorjaar kunnen de kleuters op de Kemphaan volop de lente beleven bij Stad & Natuur.

De zon schijnt en het wordt warmer. Kijk eens goed naar de planten en dieren in de lente. De bloembollen komen naar boven, de bomen maken weer blaadjes, alles staat in bloei en het land staat vol met jonge dieren! Met leuke opdrachten en een heerlijke wandeling langs onze jonge dieren en alles wat groeit en bloeit, beleven de kleuters de lentekriebels!

In het voorjaar zijn er al 1.000 kleuters naar de Kemphaan geweest met de lentekriebels. In de meivakantie van 30 april t/m 4 mei is de lentekriebel-les geopend voor alle Almeerders. Het prachtig ingerichte lokaal is geopend van 10.00 - 16.00 uur bij Stad & Natuur op Stadslandgoed de Kemphaan. De opdrachten en de wandeling zijn gemaakt voor kleuters. Je kunt de les en de wandeling op eigen gelegenheid ondernemen.

Meer informatie www.stadennatuur.nl