Terrasje pakken in Almere Centrum

dinsdag 10 april 2018

Het mooie weer komt er weer aan en dat betekent dat je gezellig op het terras kunt zitten om te genieten van een koud drankje.

In Almere Centrum zijn er genoeg plekken waar je hiervoor terecht kunt. Zoals De Beren aan de Esplanade. Met een prachtig uitzicht over het Weerwater is dit de ultieme plek als het terrassenweer is. Een andere aanrader is Hudson op het Belfortplein. Hier geniet je van een drankje gecombineerd met typische Amerikaanse gerechten. De mooie houten banken zorgen voor een gezellige sfeer en ook de bediening is erg klantvriendelijk. Geen zin in een koud drankje? Neem dan een ijsje op het terras van IJspressi op de Grote Markt. Er is voor ieder wat wils, van chocolade- en aardbei-ijs tot pistache- en citroenijs. Voor welke smaak ga jij? (Foto: Eljee Bergwerff)

Meer informatie www.almerecentrum.nl