Top-Almere presenteert Flevo Christmas Proms

donderdag 22 november 2018

In december presenteert TOP-Almere i.s.m. AJSO en KAF de grootste kerstshow ooit in Flevoland: FLEVO CHRISTMAS PROMS met HENK POORT in de rol van ‘verteller’.

Flevo Christmas Proms is een feestelijke kerstshow met een gevarieerd programma van klassieke- en lichte muziek en sing a long. Het belooft een prachtige show te worden met muziek van ‘Messiah’ van Händel  tot ‘White Christmas’ van Berlin. 

Speeldata en locatie: 
7 december: KAF/theater te Almere (Esplanada 10, 1315TA Almere)
15 december: Agora theater te Lelystad (Agorabaan 12, 8224JS Lelystad)
19 december: Theater ‘t  Voorhuys te Emmeloord (Beursstraat 1, 8302CW Emmeloord)

Flevo Christmas  Proms wordt een van de grootste samenwerkingsinitiatieven van Flevoland.  Een tiental culturele organisaties uit heel Flevoland slaan de handen ineen om met elkaar een unieke en spectaculaire KERSTSHOW te presenteren. 
We zijn vereerd dat niet alleen Henk Poort maar ook Annemarie Jorritsma zich heeft verbonden aan de Flevo Christmas  Proms. 

175 muzikale talenten veroveren het toneel:  Cantatekoor Almere, Newland singers Lelystad, Dansafdeling Kubus Lelystad, Cantabilé koor NOP, Ballroom Karin Kleis, Brassband Almere, Flevobrass Emmeloord  , TOP-Almere, en het  AJSO theaterorkest.
Zij maken samen van  Flevo Christmas Proms een ware happening. 

Een spectaculaire maar ook intieme  kerstshow  die u niet mag missen.  

Laat u kerst beginnen met de Flevo Christmas Proms ! 

Kaarten reserveren:
Kaarten kosten E. 19.50 en zijn via de betreffende theaters te reserveren of via onze website: www.topalmere.nl