Reis mee met Vis à Vis naar Antarctica

woensdag 10 januari 2018

Heb je ook het gevoel dat je bucketlist te lang is, en de dagen juist te kort? Wil je dolgraag op reis naar de Zuidpool, maar zie je al die kou niet zitten? Of is je behoefte aan vakantie ook dit jaar weer groter dan je budget toe laat?

Reis dan mee Vis à Vis naar Antarctica. Deze winter spelen zij de eerste binnen-ervaring in het nieuwe restaurant.

Geniet tijdens je voorstelling van een exclusief diner in antarctic-style terwijl je meedrijft op een ijsschots en de keizerpinguïn ontmoet. Zorg dat je één van de exclusieve tickets naar Antarctica bemachtigt voor €57,50 per stuk! De voorstelling speelt van 1 februari tot en met 17 maart, elke donderdag t/m zaterdag.

 

MARE!
Liever naar de buitenvoorstelling van Vis à Vis? Koop dan je kaartjes voor MARE. Vis à Vis gunt je een blik op de toekomst waarin de hele wereld onder water is komen te staan door toedoen van de mens… Vanaf mei is deze voorstelling te zien, zorg dat je erbij bent!

 

Meer informatie: www.visavis.nl