Vis à Vis – MARE

dinsdag 5 juni 2018

Heb jij MARE van Vis à Vis al gezien? Je hebt nog t/m zondag 15 juli de tijd om de voorstelling te bezoeken.

 Theatergezelschap Vis à Vis speelt haar openluchtvoorstellingen op een vaste vestiging bij het Almeerderstrand. Luchtige comedy, verbluffend spektakel en vernuftige verhaallijnen leiden het publiek met een knipoog langs de afgrond van zware dilemma’s. Vis à Vis creëert in haar eigen originele buitentheater een wereld vol buitengewone mogelijkheden, humor en verrassingen. In al het theatrale geweld blijft de kleine menselijke maat de hoofdrol spelen. Wil je dineren bij Vis à Vis voorafgaande de voorstelling? In restaurant ‘de Rode Haring’ maak je van je bezoek aan MARE een complete avond uit! In het sfeervolle restaurant kun je aan lange tafels genieten van een uitgebreid dinerbuffet. Wil je een extra speciale avond? Bezoek dan de Midzomernacht Special op zaterdag 23 juni. (Foto: Anna van Kooij)

Meer informatie www.visavis.nl