Voorjaarskermis Almere Buiten

woensdag 14 maart 2018

De eerste kermis van dit jaar gaat weer van start. Kom je tussen woensdag 21 en woensdag 28 maart ook naar de Brasiliaplaats in Almere Buiten?

Let op: Op beide woensdagen in het Eurodag! De attracties zijn voor jong en oud. Kinderen kunnen zich vermaken in de minizweefmolen en eendjes grijpen, terwijl jongeren en volwassenen zich kunnen voorbereiden op de Breakdance en de Booster. Daarnaast zijn er veel spelletjes en snoepkramen waar je je helemaal kunt uitleven. Wil je korting? Download dan de kortingsbonnen via de website.

Speciale gasten

Op twee tijdstippen zijn er speciale gasten te vinden. Op zaterdag 24 maart om 15.00 uur komt Beertje Paddington voor een meet & greet en maandag 26 maart om 19.00 uur deelt Clown Desalles vrijkaartjes uit! (Foto: Fred Rotgans)

Meer informatie www.almeersekermis.nl.