Walk of Fame 2017

woensdag 14 maart 2018

De Walk of Fame wordt dit jaar uitgebreid met tegel nummer 44. Deze tegel heeft betrekking op het jaar 2017.

Voor het onderwerp van de tegel kun je suggesties aandragen. Heeft er afgelopen jaar een gebeurtenis plaatsgevonden waar je trots op bent? Ken je iemand die in 2017 van betekenis is geweest voor Almere? Of is er een ontwikkeling die volgens jou echt een tegel in de Walk of Fame verdient? Geef vóór 30 maart 2018 door wat volgens jou op de tegel van 2017 moet komen. Dit kun je doen via de website van Walk of Fame Almere.

Over Walk of Fame

De Walk of Fame Almere is een kunstwerk dat de geschiedenis van Almere vertelt. Het is een cadeau van Rabobank Almere aan de gemeente Almere ter gelegenheid van het 35-jarig jubileum van de bank. Tot en met 2043 schenkt de Rabobank elk jaar een nieuwe tegel. Het werk bestaat tot nu toe uit 43 tegels, één voor elk jaar dat de stad bestaat. Elke tegel verbeeldt een gebeurtenis, een ontwikkeling of persoon die betekenisvol is geweest voor dat jaar. De 43 tegels liggen als een lint door het centrum van Almere. Via QR-codes op de tegels is meer achtergrondinformatie over het onderwerp te lezen.

Meer informatie: www.walkoffamealmere.nl.