Win 2 kaartjes voor PIT en de nieuwste film “Brandweerman Sam: Klaar voor actie”

maandag 22 oktober 2018

In de nieuwste film “Klaar voor actie” redt Sam het dorpje Piekepolder van een brandende oliewagen. Dit wordt gefilmd door Mandy en Sarah, maar na een ongeluk op de filmset krijgt Sam de schuld.

Mandy en Sarah onderzoeken wie de echte dader is.

Wil jij kans maken op twee kaartjes voor PIT en de nieuwste film “Klaar voor actie” zodat jij weet wat de oorzaak is van het ongeluk op de filmset? Klik dan hier en vul het formulier in.  Naast de kaartjes voor de film, win je ook twee toegangskaartjes voor PIT veiligheidsmuseum.

PIT veiligheidsmuseum
PIT is hét museum voor politie, brandweer en ambulance. Via een historische collectie, interactieve games en speurtochten kom je van alles te weten over de wereld van veiligheid en hulpdiensten. Er is veel te zien maar ook veel te doen! 
Meer informatie over PIT veiligheidsmuseum: www.pitveiligheid.nl