Yakult Ladies Day workshops

woensdag 14 februari 2018

In het kader van Internationale Vrouwendag organiseert Yakult in samenwerking met Vitalavie op donderdag 8 maart twee workshops over Vitaliteit & Geluk. Veel vrouwen ervaren het moderne leven als uitdagend en veeleisend. Op sommige momenten ontstaat er teveel druk en komen energie en fitheid in het gedrang.

 Tijdens de workshop maak je kennis met de Vitaliteitspiramide. Deze piramide is gebaseerd op de levenslessen uit vijf Blue Zones in de wereld, gebieden waar relatief een hoog percentage inwoners gezond en fit de 100 haalt, zoals Okinawa in Japan. Wil je er meer over weten? Meld je dan aan voor deze leuke en energieke workshop en ontdek hoe je gericht kunt werken aan jouw persoonlijke vitaliteit en geluk.

Aanmelden

Meld je aan via website voor één van de twee workshops op 8 maart. De uiterste inschrijfdatum is 5 maart. Let op: Vol=Vol. Het hele programma is gratis inclusief een rondleiding door de Yakult fabriek. Bovendien ontvangen alle deelnemers na afloop een goedgevulde goodiebag!

Meer informatie: www.yakult.nl/ladiesday