Expeditie Moederdag Beach

donderdag 25 april 2019

Op zondag 12 mei 2019 is het Moederdag. Ga heerlijk op pad en trakteer je moeder op een speurtocht vol leuke puzzels en speelse opdrachten. Het hele gezin kan helpen, dus iedereen heeft plezier!

Moederdag op het strand

Op het strand van Almere kom je leuke uitdagingen tegen. Een lastige puzzel, het gotenspel, de eetproef, vuur maken en nog veel meer. Samen gaat het vast lukken.

Moederdag uitje vol plezier

Bij elke proef verzamel je SEC munten. Hoe meer SEC munten je verzameld hoe makkelijker de eindproef wordt. In de eindproef neem je het op tegen andere gezinnen. Natuurlijk is winnen niet het belangrijkste, maar samen plezier maken wel. In de eindproef heb jij je SEC munten nodig. Hoe meer je samen verzameld hebt, hoe makkelijker de eindproef is.

Locatie Strandbad Duin

Expeditie Moederdag Beach vindt plaats op onze locatie Strandbad Duin! Op onze pagina https://www.outdoorparkalmere.nl/strand vind u aanvullende informatie over de locatie. Aanvang zondag 12 mei om 14:00 uur. Verzamelen doen we bij de tribune op Strandbad Duin.

Kijk voor alle informatie en reserveren op https://www.outdoorparkalmere.nl/arrangement/moederdag-event/