Terras-hoppen in Almere

donderdag 28 juli 2016

Na een zwoele zomerse dag een lekker terrasje pakken in Almere? Op het restaurantplein Belfort kun je terecht bij allerlei leuke restaurantjes.

Bij de Bagels en Beans kun je terecht voor heerlijke bagels, biologische sapjes en fantastische ijskoffie. Daarnaast hebben ze bij Chez Alexander de lekkerste broodjes met pikante kipstukjes en gerookte zalm om van te smullen. Of zoek je liever iets met een mooi uitzicht? Je kunt ook terecht bij Bobbie Beer aan het Forum. Hier heb je een mooi uitzicht over de Esplanade en het Weerwater! 

Restaurant Rosita's vind je achter de Grote Markt waar je vanaf 16.00 uur een heerlijke cocktail kunt drinken. Bij Haddock aan het Weerwater zit je direct aan het water. Daarnaast is er nog restaurant BoatHouse aan de Noorderplassen met een groot terras en fantastisch uitzicht over de Noorderplassen. Kortom: er is keuze zat! 

Meer informatie: www.vvvalmere.nl