Primeur voor Almere met Helpdesk Cultuur

maandag 20 maart 2017

Tijdens de open dag van Culturele Broedplaats De Voetnoot op 1 april, zal Suburbia eenmalig een Helpdesk Cultuur openstellen.

Loop je al jaren rond met een goed cultureel idee, heb je een plannetje, maar je weet niet waar te beginnen, kom dan naar Suburbia toe! Zakelijk leider Jos van Hulst helpt je verder. Hij hoort je plan aan en samen ga je bekijken hoe het wel kan. Waar de mogelijkheden zijn en kansen liggen. Of kom gerust langs voor een kop koffie of thee.

En heb je geen concreet idee of plan, maar wil je altijd al weten hoe een theatergezelschap reilt en zeilt in Almere, ook dan kun je Jos het hemd van zijn lijf vragen. Je bent van harte welkom. Tot ziens!

Het Open Huis is op zaterdag 1 april van 12.00u tot 17.00 u. Kijk voor de volledige programmering van het Open Huis op: www.devoetnoot.nl.