Sesamstraat in Citymall Almere

maandag 20 maart 2017

Op zondag 26 maart verandert het Forum in Citymall Almere even in misschien wel de beroemdste straat van Nederland.

Speciaal voor de kleinste bezoekers van het winkelcentrum komen Sesamstraatbewoners Bert en Ernie, Elmo én Tommie naar het winkelcentrum voor een vrolijke theatershow en een meet & greet met hun kleine én grote fans.Toegang is gratis.

Programma
Tommie, Elmo, Bert en natuurlijk Ernie treden om 13.00 en 15.00 uur op en zingen samen met de aanwezige kinderen de leukste liedjes uit de tv-serie en de gelijknamige theatershow. Daar mag lekker bij gedanst worden.


Meet & Greet voor Almere Centrum Klantenkaarthouders
Op vertoon van de Amere Centrum Klantenkaart, kunnen aanwezige fans de Sesamstraatbewoners in het echt ontmoeten en met hun favoriet op de foto.