Almere City Run

dinsdag 5 juni 2018

Hardlopen is hot! Maar liefst 15% van alle Nederlanders loopt hard. Ben jij ook al fan of wil je het worden? Doe dan mee met de Almere City Run op zondag 10 juni.

Om je prestaties beter te vergelijken met andere hardloopevenementen zijn de routes dit jaar aangepast. Je kunt nu kiezen uit afstanden van 5, 10 en 15 kilometer of meedoen aan de halve marathon. Dat betekent dat de parcoursen ook zijn aangepast. Alle routes lopen dwars door de stad, de bossen en langs het water. Voor kinderen is er een speciale Kidsrun. Dus ben je al een tijdje aan het trainen en wil je weten waar je staat? Of gezellig met een groepje familie en vrienden meedoen aan de wedstrijd? Doe dan mee! Loop je niet mee? Kom dan de deelnemers aanmoedigen en neem achteraf een drankje op het terras in Almere Centrum. (Foto: Fred Rotgans)

Meer informatie www.almerecityrun.com.