Dagtocht Land Art Flevoland

dinsdag 10 juli 2018

In Flevoland liggen maar liefst zeven monumentale landschapskunstwerken van internationaal gerenommeerde kunstenaars.

Wil je deze werken een keer in het echt bezoeken? Ga dan mee met de Dagtocht Land Art! In juli t/m september vertrekt deze geheel verzorgde bustour nog elke laatste zondag van de maand vanaf het KAF langs de kunstwerken van Richard Serra, Daniel Libeskind, Marinus Boezem, Antony Gormley, Robert Morris, Piet Slegers en Paul de Kort. Leer alles over de kunststroming Land Art, de wereldberoemde werken in Flevoland en waarom landschapskunst juist in dit polderlandschap zo goed past. Kaartjes kun je kopen via de website van KAF. De kosten zijn € 49,50 p.p. incl. busvervoer en lunch. Voor de dagtocht van zondag 29 juli kun je gebruikmaken van een mooie korting. Meld je vóór vrijdag 20 juli aan bij de ticketshop van KAF via 036-8455555, vermeld ‘lezersactie Uitpagina VVV Almere’ en krijg het tweede kaartje gratis. (Foto: Vincent Wigbels)

Meer informatie www.kaf.nl