Genieten bij ’t Pannekoekschip

woensdag 23 januari 2019

Al jaren is ’t Pannekoekschip een bekende locatie om heerlijke pannenkoeken te eten.

In de gezellige havenkom van Almere Haven ligt restaurant ‘t Pannekoekschip ‘JOHANNA’, een schip met een bewogen geschiedenis. Het schip is gebouwd in 1939 en heeft onder andere de tweede wereldoorlog overleefd door onder te duiken. Tegenwoordig kun je hier de lekkerste pannenkoeken eten. Gezellig met de kinderen of met vrienden en collega’s. ‘t Pannekoekschip nodigt je van harte uit om eens te komen eten. De menukaart wordt regelmatig aangevuld met bijzondere pannenkoeken, zoals de nieuwe Spaanse Pannenkoek met spek, ui, brie, salami, chorizo, olijven en salade.

Let op: tot en met vrijdag 25 januari 2019 is het schip niet in de Havenkom in verband met onderhoud.

Meer informatie: www.pannekoekschip.nl