Ierse folks 'strijd' in De Meester

dinsdag 27 november 2018

The Kilkennys VS Scrum; Twee gezellige folkbands tegenover elkaar op het strijdtoneel. Al is het een versus met een knipoog natuurlijk.

The Kilkennys, uit Ierland, hebben de traditionele Ierse muziek een nieuwe twist gegeven. Hun klassieke folksongs en ballades zullen zowel de jongeren, als de veteranen onder de muziekliefhebbers, aanspreken. Ze zijn het levende bewijs dat je met talent, passie en ambitie een heel eind kunt komen.

Scrum zijn zes gedreven muzikanten met een voorliefde voor energieke, eerlijke en spontane folkmuziek, die elk optreden tot het uiterste gaan en er samen met het publiek voor zorgen dat iedereen met een voldaan gevoel huiswaarts kan keren.

Op 1 december gaan deze tien kerels met voorliefde voor eerlijke energieke folk op het podium de strijd aan met elkaar. Natuurlijk sluiten ze gebroederlijk af met een grote finale.

Voor meer informatie over deze avond, voor verkoop of onze andere programmering, kijk dan even op www.demeesteralmere.nl.