Fiets mee met ‘Kris Kras door Almere Poort’ op zaterdag 9 juni a.s.

dinsdag 29 mei 2018

Ben je nieuwsgierig wat er allemaal te beleven valt in Almere? Heb je zin om een frisse neus te halen? Hou je van fietsen? Fiets dan mee tijdens het gratis fiets event ‘Kris Kras door Almere’ van Stichting Art Culture in samenwerking met de gemeente Almere.

Met behulp van een fietsroute- en stempelkaart fiets je langs diverse lokale ondernemers en initiatiefnemers. Bij elke locatie valt iets te beleven. Bij een volle kaart krijg je een felbegeerde medaille.

Zaterdag 9 juni a.s. is de tweede editie van Kris Kras door Almere 2018 met als thema Poort. Je gaat langs bij Theatergezelschap Vis à Vis, B&B Het Kasteel, Atelier The Red Thread, Het Klokhuis, Steel Creek Beach Grill, MK Music & Zorgpianist en nog veel meer!

Hoe fiets je mee?
De start van de fietstocht is om 13:00 uur bij Take a Break op de Beneluxlaan 614. De eerste 200 aanmelders krijgen een stempelkaart en hebben recht op alle ‘aanbiedingen’ van de deelnemers. Na 200 aanmeldingen kun je wel meedoen, maar krijg je geen stempelkaart. Dit mag de pret natuurlijk niet drukken. De route blijft leuk en interessant en duurt ongeveer tot 17:00 uur.

Kris Kras menu
Speciaal op deze dag kan je vooraf de start vrijblijvend gebruik maken van het Kris Kras koffie + gebak menu t.w.v. €5,- bij Take a Break. Na afloop is hier een gratis Kris Kras Hollands bittergarnituur. Kom dus gerust eerder en blijf naborrelen!

Meer fietsen?
Wil je meer fietsen? Er komt ook een Kris Kras door Almere Weerwater (16 en 17 juni), Haven (23 juni) en Stad (14 juli). Meer info hierover lees je op www.startculture.com en www.facebook.com/kriskrasdooralmere.