Living Water Lab

dinsdag 10 april 2018

Houd jij van techniek en wil je op een leuke manier kennismaken met natuurkunde, scheikunde en biologie?

Op de Esplanade staat tijdens Eredivisie Zeilen het ‘Living Water Lab’ opgesteld. Een mobiel laboratorium waar je allerlei leuke wetenschappelijke proefjes met alledaagse materialen kunt doen. Trek een echte laborantenjas aan en maak op een leuke manier kennis met waterbewustzijn, ruimtelijke adaptatie, klimaatverandering, zwerfafval en nog veel meer. Ook het milieu komt aan bod. Zo leer je spelenderwijs hoe belangrijk water is en dat het niet vanzelfsprekend is dat er schoon water uit de kraan komt. Wat gebeurt er bijvoorbeeld als het heel droog is of veel en heel lang regent? Alle proefjes zijn voorzien van werkkaarten inclusief stap-voor-stap beschrijving. De toegang is gratis. Wees er wel snel bij want vol is vol!

Vrijdag 13 april van 15.00 tot 17.30 uur

Zaterdag 14 april van 10.15 uur tot 17.30 uur

Zondag 15 april van 10.15 tot 16.00 uur

 

Meer informatie www.almerecentrum.nl