Moedig Almere City FC aan

woensdag 14 februari 2018

Vrijdag 16 februari neemt de Almeerse profclub het op tegen Go Ahead Eagles. Om 20.00 uur is de aftrap in het Yanmar stadion. Zoals altijd een spannende wedstrijd met strijd en passie.

Heb je nog geen kaartje? Bestel deze dan via de website vanaf E 10,- en moedig de spelers van Almere City FC aan! Speciaal voor Valentijnsdag hebben vrouwen op deze avond gratis entree. Deze actie is alleen geldig op online tickets. Speciaal voor dames kun je een gratis ‘valentijnsticket’ selecteren. Mannen kunnen een ‘normaal’ ticket aanschaffen. Je kunt maximaal één valentijnsticket voor de wedstrijd selecteren. Zo beleef je een spannende, romantische of gewoon heel gezellige voetbalavond in één!

Meer informatie: www.almerecity.nl

 

Foto: Ron Battus