Nachtfabriek bij Bierfabriek

woensdag 24 januari 2018

Je wist vast al dat je bij de Bierfabriek lekker uit eten kunt en het beroemde boerderijkippetje kunt eten. Maar wist je ook dat de Bierfabriek elk weekend verandert in de Nachtfabriek? Iedere vrijdag- en zaterdagavond kun je vanaf 22.00 uur dansen met je vrienden!

Verschillende DJ’s zorgen ervoor dat je je niet hoeft te vervelen. Zo draait vrijdag 26 januari DJ Tim-Ber en op zaterdag 27 januari is het Latin Night met DJ Gilly en mag je salsa dansen. Of wat dacht je van DJ Jordan White met echte dance classics en DJ Daley Manson met house muziek? Op de website van de Bierfabriek zie je elke maand een agenda zodat je precies weet welke DJ wanneer draait. Verzamel dus al je vrienden voor huisgebrouwen bier, funky muziek en dansen tot in de nacht!


Meer informatie:
www.bierfabriek.com