Natuurcamping de Kemphaan

dinsdag 21 augustus 2018

Midden in het groene geheim van Flevoland, aan de rand van Stadslandgoed de Kemphaan, ligt Natuurcamping de Kemphaan.

 Een camping geschikt voor jong en oud. Ontdek de omgeving op de fiets of al wandelend over het landgoed en de aangrenzende bossen. Liever onder de mensen? Binnen tien minuten sta je in Almere Centrum. Overnachten op de camping is een ervaring op zich. Kies voor de mooie ‘standaard’ accommodaties, zoals de trekkershut of kampeerbungalow of ervaar het leven als een nomad in de Yurt. Vier feest in de grote tipi of wordt één met de natuur door te overnachten in een hangmat. Terug naar de 70’s? Kies dan voor een overnachting in een Ford Transit MK1 camper (brandweerauto) uit 1977. Uiteraard ben je ook van harte welkom met een eigen caravan/tent of camper! Kom tot rust, geniet en ervaar de Almeerse natuur! (Foto: Gert Buchner)

Meer informatie: www.camping-almere.nl