Van der Valk Hotel Almere heeft een nieuw herfstmenu

maandag 15 oktober 2018

Dinsdag 9 oktober 2018 is de nieuwe herfstmenukaart van Van der Valk Hotel Almere ingegaan. 23 september is het officieel herfst geworden en een nieuw seizoen betekent een nieuwe menukaart.

Op de nieuwe menukaart staan gerechten van de vorige menukaart en een paar nieuwe gerechten. Zo is er op de nieuwe menukaart meer vegetarisch aanbod. Onder andere de aardappel-preisoep, de ravioli en een bonenburger zijn toegevoegd.  Maar ook de gegrilde runderrib is nu te vinden op het menu. Ben je benieuwd wat er nog meer op staat? Bekijk dan de volledige menukaart.

Na het eten bij Van der Valk ben je tot rust gekomen en heb je een verzadigd gevoel. Het restaurant heeft op culinair gebied veel te bieden. Zo kun je bij Van der Valk heerlijk ontbijten, lunchen en dineren. Op diverse zaterdagen wordt het Live kookspektakel georganiseerd en bijna iedere zondag verzorgd Van der Valk een heerlijke brunch.

Contactgegevens: 
Naam: Van der Valk Hotel Almere
Adres: Veluwezoom 45, 1327 AK Almere
Telefoon: + 31 36-8000800
E-mailadres: almere@valk.nl
Website: www.hotelalmere.nl