Vrouwendag 2018: Voel je vrij, maak je dromen waar!

donderdag 1 maart 2018

Zaterdag 10 maart 2018 viert het project Vrouw & Wijzer van De Schoor, Welzijn in Almere Internationale Vrouwendag. Tussen 11.00 en 17.00 uur is iedereen van harte welkom in buurtcentrum Parkwijk aan de Haagbeukweg 42. De toegang is gratis.

Vrouwen uit Almere vertellen hoe zij met vallen en opstaan, tegen de stroom in hun dromen hebben waargemaakt! Aan gesprekstafels delen de vrouwen hun verhaal. Mooie verhalen, bijzondere verhalen, waarin terugkomt hoe krachtig vrouwen zijn.

Met als speciale gasten:

Om 11.15 uur het verhaal van Evita Lagerwaard, bestuurslid Avanti en eigenaar ‘WomenLoveLife”, een online magazine over ambitie. Hoe heeft zij haar dromen waargemaakt?

Om 12.00 uur een workshop actiegericht ondernemen

Om 13.15 uur  het verhaal van Mina Gajadin, Algemeen directeur Roebiazorg en Sohra Nawid, die bijna haar studie geneeskunde heeft afgerond, met twee kinderen gevlucht  uit Afghanistan en hier is komen wonen.

Om 14.15 uur   vertelt Ketty Lollia, schrijfster van het boek: Voel je vrij, vind de weg naar emotionele  en financiële onafhankelijkheid over wat het boek haar gebracht heeft. Welke tips heeft zij? Tijdens de dag worden er 10 boeken van haar verloot onder de aanwezigen.

Na 15.00 uur kunnen alle bezoek(st)ers onder het genot van een hapje en een drankje genieten van muziek met Erna Eugster, zangcoach en dirigente Weerklank

 Roza Abdallah verzorgt tussen de activiteiten door Energizers Ken je kracht!

Naast deze gespreksrondes is er een doorlopend programma:

  • Laat je profielfoto maken, geschikt voor CV, LinkedIn of je facebookpagina!
  • Hoe ga je het beste gekleed? Naar een sollicitatie, naar je werk, of naar een bijzondere gelegenheid?
  • Kieswijzer doen? Wat is er voor vrouwen belangrijk bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart?
  • Infostands met informatie over de trainingen Vrouw & Wijzer, Financieel gelukt, Eigen kracht, Actiegericht ondernemen en nog veel meer.

 

Deze activiteit wordt georganiseerd in samenwerking met Avanti Almere, Noni Pulungan, Margriet van Galen, Rudy Veraar, medewerkers Vrouw & Wijzer en buurtcentrum Parkwijk.