Berelekkere dagmenu’s bij De Beren

maandag 7 januari 2019

Ga eens beregezellig eten bij De Beren! Met uitzicht over het Weerwater kun je hier kiezen uit verschillende menu’s voor iedereen. Laat je verrassen door de speciale dagmenu’s.

Op maandag en donderdag kun je zoveel spareribs eten als je maar wilterwijl je op dinsdag geniet van onbeperkt saté. Heb je liever sliptong? Dat kan op woensdag onbeperkt. De Beren gebruikt alleen verse topproductenvan goede kwaliteit. Daardoor zijn de gerechten niet alleen lekker, maar ook verantwoord. Zo zijn de spareribs van De Beren beroemd om hun smaak. Dit komt door het eigen Berenrecept waarmee ze gemarineerd worden. Naast de dagmenu’s hebben ze ook een driegangenmenu waarbij je elke gang uit verschillende gerechten kunt kiezen. En ook aan de kleine beertjes is gedacht met een kindermenu naar keuze en een vrolijke berenbeker.

Meer informatie:
www.beren.nl